Aktualności

Konferencja prasowa CRYOLIFT 3 FILORGA

20 kwietnia 2012 o godz.10.00  w warszawskiej Klinice Skin Clinic odbyła się konferencja prasowa poświęcona nowemu urządzeniu CRYOLIFT 3 Laboratrium Filorga.

Już od ponad 30. lat francuskie laboratorium Filorga istnieje na rynku medycyny anti-aging, nieustannie zmagając się z oznakami upływającego czasu, rewolucjonizujące zabiegi medycyny estetycznej. Najnowsze dzieło firmy to Cryolift 3, który wprowadza nas w nową erę - erę światła. To unikalny zabieg, który odmładza skórę wykorzystując działanie niskiej temperatury oraz światła LED. Efektem jest odmłodzona i pełna blasku skóra, o której marzy każda kobieta. A wszystko to w ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut, o czym można przekonać się odwiedzając salony kosmetologiczne i medycyny estetycznej.

"Pierwsza część zabiegu - krioterapia, czyli ujędrnianie zimnem, to znakomita alternatywa dla terapii wymagających użycia igieł. Panie obawiające się obniżenia temperatury do -18°C uspakajamy - zabieg jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i wywołuje przyjemne odczucia na skórze" - opowiada Joanna Jeziorska, Dyrektor Generalny Bio-Profil Polska.
Wybór preparatu nakładanego na skórę jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klientek - do dyspozycji są bogate w składniki żele nawilżające, regenerujące, wygładzające bądź odmładzające cerę.

Drugą integralną część zabiegu jest luminoterapia, czyli lecznicze działanie światła LED. Jego użycie pomaga redukować oznaki starzenia, poprawia kondycję skóry oraz stymuluje ją do produkcji zwiększonej ilości kolagenu i elastyny. "Zabieg wykorzystujący cztery rodzaje światła regeneruje i wygładza skórę, zwalcza trądzik i blizny oraz redukuje przebarwienia. Jego działanie dopełnia specjalne serum LED booster" - zdradza Valérie Isoird, szkoleniowiec Filorga.

Terapię Cryolift 3 można stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak: peeling, czy mezoterapia dla wzmocnienia ich efektów.