Aktualności

NeoStrata w Bio-Profil!

NEOSTRATA
Neostrata® to zaawansowane naukowo i polecane przez lekarzy preparaty pielęgnacyjne o potwierdzonej klinicznie skuteczności, które wyraźnie regenerują i poprawiają kondycję skóry. Poczujesz się piękna, gdy zauważysz jak szybkie i korzystne zmiany zachodzą w Twojej skórze dzięki Neostrata®.
Preparaty Neostrata® to produkty o udowodnionej skuteczności. Przeznaczone są dla każdego rodzaju skóry dotkniętej różnorodnymi problemami, takimi jak: fotostarzenie, trądzik różowaty, hiperpigmentacja, nadmierna suchość czy trądzik pospolity.

Twórcy Neostrata®, dr Van Scott i dr Yu, to wizjonerzy i liderzy w dziedzinie dermatologii kosmetycznej cieszący się międzynarodowym uznaniem. Są twórcami wielu opatentowanych technologii. Jako pierwsi stworzyli formułę pilingu z kwasem glikolowym a dzięki odkryciu odmładzającej mocy alfahydroksykwasów (AHA) i polihydoksykwasów (PHA) dokonali rewolucji w terapii starzenia się skóry.

Dr. Eugene J. Van Scott Dr. Ruey J. Yu, OMD

Nagrody przyznane za wybitne osiągnięcia:

  • PIERWSZY ZŁOTY MEDAL PRZYZNAWANY PRZEZ MIĘDZYNARODOWĄ AKADEMIE DERMATOLOGII KOSMETYCZNEJ (INTERNATIONAL ACADEMY OF COSMETIC DERMATOLOGY)
  • NAGRODA MASTER OF DERMATOLOGY AWARD PRZYZNANA PRZEZ AMERYKAŃSKĄ AKADEMIĘ DERMATOLOGII (AMERICAN ACADEMY OF DERMATOLOGY)
  • HEAD OF THE DERMATOLOGY BRANCH PRZYZNANA PRZEZ NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA (NATIONAL INSTITUTES OF HEATH)


    Znani z niespotykanej i niedoścignionej pasji w dziedzinie dermatologii, ciągłe udoskonalają opracowywane przez siebie formuły. Tworzą innowacje naukowe, badania kliniczne publikują w każdym istotnym czasopiśmie medycznym/dermatologicznym, mogą się pochwalić patentami zarówno amerykańskimi, jak i zagranicznymi.